Genel

KOBALTLI MATKAP UCU DİN 338E

werkorKobaltlı matkap ucu din 338e özellik olarak silindirik bir sapı vardır. Uç kısmının açısı olarak 130 derece ve çapının toleransı h8 matkap ucu sağ tarafa kesmeye meyillidir. Profil olarak taşlanması ve ayrıca hassas bir şekilde ucunun bilenme özelliği yer alıyor. Kobalt matkap ucu uzun seneler boyunca kullanılmasını sağlayan bir yapısı vardır. Çok yüksek olarak kesim hızı yapabilir. Dökme, alaşımlı, alaşımsız olarak çelik olarak üretiliyor.

Matkap uçları elbette yapılacak işe göre değişiyor. Kobaltlı matkap ucu din 338e sayesinde NC ve CNC tezgâhlar için rahatlıkla kullanılabilir. Bu matkap uçları özellikle ustaların, mimarların ve mühendislerin baş aracıdır. Bu yüzden matkap uçları önemli bir yer kaplıyor. Kaliteli bir tasarıma sahip olan din 338e uzun seneler sağlamlığını koruyor. Her matkabın numarası olmakta ve bu numaralar sayesinde çalışma gerçekleşiyor. Açılacak olan deliğin boyuna göre matkap uçları değişmektedir. Kaliteli tasarımları olan gümüş serisi bozulmadan seneler boyunca kullanılacak bir üründür.

Kobaltlı matkap ucu din 338e serisi sadece gümüş değil altın rengi ve siyah rengi ile şık bir tasarıma sahiptir. Matkap uçları kadar matkabın çalışma gücü çok önemlidir. Düşük seviyeli matkaplar ya da yüksek seviyesi olan matkaplar kullanım alanına göre değişir. Matkap ve matkap uçları her zaman uyum sağlamalıdır. Tezgahlar için din 338e daima idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir