Genel

KOBALTLI MATKAP UCU

werkorKobaltlı matkap ucu özellik açısından silindirik bir yapısı olarak bulunmaktadır. Hassas olarak bilelenmesi ve ayrıca taşlanma özelliği vardır. Kobalt matkap ucu uzun seneler boyunca kullanılmasını sağlayan bir yapısı vardır. Çok yüksek olarak kesim hızı yapabilir. Matkap ucunun 130 derece açısı olmaktadır. Çapı toleransı ise; h8 matkap ucu sağ tarafa doğru kesilmesi gereken işler için idealdir.  Dökme çelik olarak üretilmesi kalitesini ortaya koyuyor.

Matkap uçları kullanırken açılacak derinliğe göre değiştirilir. Kobaltlı matkap ucu ile NC ve CNC tezgahlar açısından rahatlıkla kullanılabilir. Bu matkap uçları daima ustaların ve  mimarların yanlarından ayırmadığı takım malzemesidir. Bundan dolayı çeşitli matkap uçları vardır. Kaliteli bir tasarıma sahip olan seri ile tüm işlerinizi görmeniz oldukça kolaydır.Kobaltlı matkap uçları ile çalışma kaliteniz daha da yükselecektir. Kaliteli tasarımları olan gümüş serisi ya da farklı seriler ile uzun seneler rahatlıkla kullanacaksınız.

Kobaltlı matkap ucu gümüş renginin yanı sıra farklı renkler ile şık bir tasarıma yer vermektedir. Matkap uçları çok çeşitli olmasından dolayı işlerinizi yaparken zorluk çekmeyeceksiniz. Kobalt matkap uçları silindirik sapları yüksek olarak kaliteli bir çelikten üretilmektedir. Matkap uçlarının sap kısımları daima aynı standarttadır. Bu yüzden her matkap ve matkap ucu birbirine uyum sağlar. Tezgahlar için kobaltlı matkap ucu bir numaradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir