Genel

KONİK MATKAP UCU DİN 345

din-345-konik-sapli-matkap-uclariKonik matkap ucu din 345 ucunun açısı olarak 118 derece ve çapı h8 toleransı vardır. Sağa doğur kesmesi yönünden tasarlanmıştır. Konik bir sapı vardır. Açılacak olan deliğe göre uçlar tercih edilir. Elbette matkap güç seviyesi de daima verim alma açısından son derece önem taşıyor. Konik matkap uçları dökme, çelik alaşımsız, alaşımlı yüksek bir verimi olan matkap ucudur.

Konik matkap ucu din 345 seçiminde uçların daima numaralara göre iş yapılır. Son derece kaliteli olan matkap uçları kesinlikle paslanma meydana gelmez. Numaralarına göre fiyat değişimi elbette olmaktadır.Buna göre ihtiyaç halinde gerekli olan uçlar kullanılıyor. Matkap uçlarının çelik kaplaması uzun seneler bozulmadan kullanılmasını sağlamaktadır. Mimarlar, mühendisler gibi meslek dallarında ilk kullanılan ürünler arasında yer alıyor.

Kaliteli tasarımı olan konik matkap ucu din 345 birçok iş için rahatlıkla tercih edilebilir. Matkap uçlarının çeşitleri çok fazladır. Çapları, genişliği, boyu oldukça önem taşıyor. Uzun seneler boyunca kullanacağınız kaliteli konik matkap ucunu temin ederken tüm ince ayrıntılara kadar dikkat edilmelidir. Ahşap, metal ya da beton matkap uçları arasında çeşitli numaralar vardır. İşinizi kolaylaştırmak için daima kaliteyi tercih etmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir