Genel

ONDALIKLI MATKAP UCU DİN 338

werkorOndalıklı matkap ucu din 338 havacılıkta, otomotivde, makinede ve genel mühendislik gibi alanlarda kullanılıyor. Bu matkap uçları 800 N mm2 döküm, çelik, alaşımlı, alaşımsız, metal ya da metal bulunmayan tüm malzemelerin delinmesinden çok fazla tercih ediliyor. Matkap uçları çeşit olarak oldukça geniştir. Çok fazla matkap ucunun olması seçim yapmak için biraz zorluyor. Ancak doğru matkap ucunun seçimi için bir takım teknikleri bilmek gerekiyor. Matkap ucu ahşap, beton ve metal olmak üzere 3 çeşitlidir. Ahşap olanlar genellikle diğerlerine göre biraz daha sivridir.

Ondalıklı matkap ucu din 338 özel olarak geometrisi sayesinde hiçbir şekilde merkezleme yapılmasına ihtiyaç yoktur. Yüksek olarak hız çelik N, uçların çapı 118 derece, çapın toleransı olarak h8 şeklinde sağ tarafa kesimi vardır. Çelik kaplama olan matkap ucu uzun seneler boyunca paslanma yapmaz. Kalitesi ve tasarımı olarak sanayide ve tüm mühendislik alanlarında rahatlıkla kullanılabilecektir. Altın kaplama, gümüş serisi, siyah uçlu renkleri ile matkap uçlarının tasarımları da oldukça estetiktir.

Sanayi alanında büyük bir liderliği olan Ondalıklı matkap ucu din 338 ile her türlü delim işi yapılacaktır. El aletlerinin arasında en fazla kullanılan ve çok iş gören matkap uçlarının sap kısımları daima standarttır. Önemli olan uç kısımlarının tasarımlarıdır. Bu yüzden tüm matkap uçları rahatlıkla her matkaba takılma özelliği vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir