Genel

SİLİNDİRİK MATKAP UCU DİN 338

uzun-matkap-ucu-dinAşınmalara karşı fazlası ile dayanıklı olan silindirik matkap ucu din 338 yüksek hız çeliği tasarımı ile oldukça kalitelidir. Ucunun açısı 118 derecedir. Çapının toleransı ise; h8 ve sağ yönden kesimlidir. Yüksek bir kesme hızı olan ve ilerlemesi oldukça kalitelidir. Dökme, çelik, alaşımlı, alüminyum gibi birçok malzemeler için kullanımı uygundur. Matkap ucu seçerken kalitesi ve numaraları önemlidir.

Silindirik matkap ucu din 338 numarası son derece dayanıklı bir tasarıma sahip olarak uzun seneler bozulmadan kullanılacaktır. Özellikle çelik olması paslanmalara karşı dayanıklıdır. Sarı ve siyah kaplaması ile son derece göze hitap ediyor. Her türlü delmelere karşı pürüzsüz bir çalışma ortaya çıkartıyor. Matkap uçlarının sapları her zaman aynı standarttadır. Önemli olan kısmı daima uçlarıdır. Matkap ucu seçerken bazı noktaları iyi bilmek gerekiyor. Çünkü çok fazla çeşitli matkap ucu vardır. Bundan dolayı seçim yapacağınız zaman detayları iyice araştırılmalıdır. Ahşap, metal ve beton olmak üzere 3 farklı çeşitte matkap ucu olmaktadır.

Ahşap matkap ucu sivridir. Silindirik matkap ucu din 338 çelik kaplaması ile oldukça dayanıklı bir yapısı vardır. Matkap uçları sert cisimleri delmek için gerekli olduğundan dolayı sağlam malzemeden üretilmelidir. Özelliklede metal ve beton gibi malzemeden tasarlanması dikkat çekiyor. Uzun seneler boyunca herhangi bir aşınma olmaması için daima kaliteden yana olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir