Genel

UZUN MATKAP UCU DİN 340

uzun-matkap-ucu-dinAşınmalara karşı oldukça yoğun bir şekilde dayanıklı olan uzun matkap ucu din 340 yüksek hız çeliği tasarımı ile donanımlıdır. Yüksek derecede kesme hızı olan ve ilerlemesi çok fazla dikkat çeken tasarımı vardır. Gri pik, temper, alaşımlı, alüminyum, alaşımsız gibi birçok malzemelerde kullanıma elverişlidir. Matkap ucu seçerken kalitesi ve numaralarına bakılması gerekiyor. N kaplı ve ucunun açısı 118 derecedir. Çapının toleransı ise; h8 ve sağ yönden kesimlidir.

Uzun matkap ucu din 340 oldukça aşınmalara karşı fazlası ile dayanıklı bir tasarıma sahip olarak çok uzun seneler boyunca kullanacaksınız. Özellikle çelik olması paslanmalara dayanıklılığını gösteriyor. Matkap uçlarının sapları daima aynı şekildedir. Önemli olan kısmı her daim ucudur. Matkap ucu seçerken bir takım özelliklere bakılması gerekiyor. Çünkü yoğun bir şekilde çeşitli uçları vardır. Ahşap, metal ve beton şeklinde 3 farklı çeşitte matkap ucu yer alıyor.

Uzun matkap ucu din 340 çelik kaplaması ile son derece dayanıklılığa yer veriyor. Matkap uçları sert cisimleri açmak, delmek, çürütmek için gerekli olduğundan dolayı sağlamdır. Altın ve gümüş kaplaması estetik açıdan da dikkat çekmektedir. Her türlü delmelere karşı pürüzsüz olarak çalışma performansı göstermektedir. Beton ve metal gibi malzemeden tasarlanması kalitesini daha da ortaya koymaktadır. Uzun yıllar boyunca hiçbir şekilde aşınma olmaması için daima kaliteli üretileni tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir